Liderboard Destek Platforumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Liderboard Destek Platforumu

Sınırsız Mp3 Ve Clip

KapıKapı  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR )

2 posters
YazarMesaj
cananca
Üye
Üye
cananca

Kadın Mesaj Sayısı : 5

FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR ) Empty
MesajKonu: FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR )   FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR ) Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 1:40 pm

FATİH TEKİN ( PİYANİST,ŞAİR VE BESTEKAR)

SANATCININ KENDİ SİTESİNDEN ALINMIŞTIR

Adana da dünyaya geldim .7 yaşımda okul yoluna ilk adımımı attım.Daha sonra Orta öğretimle devam ettim bu dönemin ilk yılların da flüt,kaval v.b enstüramanlarla tanıştım.Hiç zorluk çekmeden Rahman dan gelen yeteneğimi keşfettim.Müziğe olan merakımdan dolayı piyanoyla tanıştım kendimi bu statüde geliştirerek .İlk sahneme 15 yaşındayken çıktım. bu ara da lise hayatım pek uzun sürmedi.sistemin getirmiş olduğu sebeplerden ötürü düşünce ve fikirlerimden dolayı lise 1.sınıftan ayrıldım.Hiçbir zaman pişman olmadım ve kendimi yetiştirmeyi hedef aldım.
20 yaşına kadar piyano ve org vb zeri enstürimanteller üzerinde kendimi geliştirdim.bu süre zarfında şiir denemelerim oldu. Yalnız yaşamayı kendime benimsediğimden dolayı insan anotomisi üzerinde araştırmalar yaptım.8 yıl boyunca özel mülkiyete ait bir konumda Piyanist olarak sahne aldım.Sahne hayatım boyunca insanları tanıyarak parapsikoloji yeteneğimi keşfettim ve geliştirdim.Bir dönem bellli bir yere bağlı kalmadan ilim ve bilgi öğenmeye çalıştım ve bunu kendime uygun gördüm.Kitaplığımı ilm ve bilgiye olan açlığım ve hayranlığımdan ötürü geliştirdim zihnimi ve düşüncelerimi zenginleştirme çabası içerisinde kaldım ve halen devam ettirmekteyim .Okuduğum ve örnek aldığım Alim ve yazarlardan bazıları Fazlur RAHMAN,Ali ŞERAİTİ, Mevdudi ,Muhammed HAMİDULLAH,Niche ,Albert CAMUN ,ibin TEYMİYE,Said NURSİ ve ismini hatırlayamadığım bir çok alim ve yazarın kitaplarıyla hayatı yaşamaya çalıştım.
Allah'ın emir ve yasaklarını hayatımın her alanında idrak etmeye çalıştım.Yine birçok konu da yazı ve makaleler yazdım bu arada yaşam içerisinde sevdiğim faaliyetlerim;Rabbime acizane beşerliğimle ibadet etmeyi seviyorum, film izlemeyi seviyorum,bir sinema hayranıyım büyük bir kitaplığa sahibim inşFATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR ) Aaa2 onları okumayı. paylaşmayı kendime vazife biliyorum.
Ülkemin birçok şehrini gezdim iyi bir gözlemci ve iyi bir fotoğrafçı olduğuma inanıyorum bir çok islami çocuk kulüplerimizin öğrencilerine müzikal ders vermeye çalıştım.Ayrıca onlarla bitakım kültürel faaliyetlerde sahne aldım. bu faaliyetlere Allah'ın izniyle devam etmekteyim.Türkiye çapında bir çok sanatçıyla beste çalışlmalarım oldu.Çocuksu yıllarımda ki şiir denemelerim bugün daha başarılı ve üst seviyeye çıktı.İnşFATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR ) Aaa2 bu başarılarımı müzik, şiir ve beste çalışmlarıyla devam ettireceğim. .(Halen Adana da dört kardeşli ailenin evladı olarak hayatımı idame ettirmekteyim saygılarımla[/size[/b]]
AyDaN
Admin
Admin
AyDaN

Kadın Mesaj Sayısı : 200

FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR ) Empty
MesajKonu: Geri: FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR )   FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR ) Icon_minitimePaz Ara. 07, 2008 12:33 pm

Teşekkürler Paylaşım İçin
http://WWW.liderboard.TK

FATİH TEKİN - HAYATI (PİYANİST-ŞAİR VE BESTEKAR )
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-